Haylaz Kimdir? Haylazın Hayatı, Biyografisi

Ana Sayfa » Genel » Haylaz Kimdir? Haylazın Hayatı, Biyografisi
Haylaz Resimleri

Haylaz Resimleri

Merhaba Arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim sorulara buradan ulaşabileceksiniz. Haylaz kimdir, hayatı, biyografisi gibi aramalarınıza buradan sonuç alacaksınız. Bilmeyenler, tanımayanlar, hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlar okuyup bilgi edinebilirler.Sizlerinde düşüncelerinizi, görüşlerinizi yorum olarak alabiliriz.Bizi takip etmeye devam.

Adı: Abdullah
Soyadı: Arslan
Yaş: 19
Memleket: Yozgat
Yaşadığı Şehir: Bursa
Tür: Arabesk & Under & Melankolia Rap
Plak: İlleGaL Record’S
2008′in Son aylarına Doğru kendi Arabesk Rap Çabalarıyla Çıkış Yapan Haylaz, Bugünlere Hep Kendi Çabalarıyla Gelmiştir. Çalışmalar Devam Etmektedir. Destekleyen Herkese Teşekkür Ederiz. Haylaz ‘a ait en yeni şarkıları HaylazMusic.Com web sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Arabesk Rap & Melankolia

Abdullah Arslan
  • esmerHaylaz seviyor seni benim için çok değerlisin bunu bil Şarkılarına hastayım harbiden derinden yaziyosn ismin gibisin çok uzattım yakındır ilk bahar şubatta bitiyo haberin Olsun ;) :)
  • GÜLTEN ÇAKIRhaylaz seni çokk seviyorum <3
  • semanurHaylaz ben seni çok seviyorum.sen benim abime çok benziyorsun. Askerden döndümmü bilmiyorum ama hayırlı teskereler.inşallah her istediğini elde edersin:-)
  • semanurHaylaz ben seni çok seviyorum.sen benim abime çok benziyorsun.senin şarkılarını severek dinliyorum.. Askerden döndümmü bilmiyorum ama hayırlı teskereler.inşallah her istediğini elde edersin:-) :-)
  • mustafaBaba ben kimin 3 bombaaaaa beni bitirdi

FACEBOOKTA BİZ