Haylaz’ın Askerlik Resimleri – Fotoğrafları

Ana Sayfa » Haylaz Resimleri » Haylaz’ın Askerlik Resimleri – Fotoğrafları

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Haylaz (Abdullah Arslan) şuan askeri görevinde. Bilecik jandarma Er Eğitim Komutanlığında vatani görevini yapmaktadır. Haylaz fanlarına özel Abdullah’ın askerde çektirmiş olduğu resimleri sizlerle paylaşacağız. Haylazın askerlik arkadaşları ve çavuşu ile çekilen resimler :) Askerliği rahat geçiyor bu arada normalinden daha çok facebook’ta geziyor. ) Bu arada kısmet olursa “Ben Kimim” Part 3 Askeriyede gelebilir video klip ile. Beklemedeyiz sadece. İşte resimler, fotoğraflar sizlerle.. O güzel yorumlarınızı bekliyoruz !

haylazasker haylaz-askerhaylazaskerhaylaz-askerlikhaylazaskerlikresimleri

Arabesk Rap & Melankolia

Abdullah Arslan
  • esmerHaylaz seviyor seni benim için çok değerlisin bunu bil Şarkılarına hastayım harbiden derinden yaziyosn ismin gibisin çok uzattım yakındır ilk bahar şubatta bitiyo haberin Olsun ;) :)
  • GÜLTEN ÇAKIRhaylaz seni çokk seviyorum <3
  • semanurHaylaz ben seni çok seviyorum.sen benim abime çok benziyorsun. Askerden döndümmü bilmiyorum ama hayırlı teskereler.inşallah her istediğini elde edersin:-)
  • semanurHaylaz ben seni çok seviyorum.sen benim abime çok benziyorsun.senin şarkılarını severek dinliyorum.. Askerden döndümmü bilmiyorum ama hayırlı teskereler.inşallah her istediğini elde edersin:-) :-)
  • mustafaBaba ben kimin 3 bombaaaaa beni bitirdi

FACEBOOKTA BİZ